Na spracovaní inzerátov si dávame záležať, v kombinácií s home stagingom a propagovaním ponúk na správnych miestach vieme nehnuteľnosť predať rýchlo a za vyššiu cenu.

Predaj

Predaj


Vieme vám sprostredkovať štandardný predaj nehnuteľnosti cez inzertné portály, počas ktorého zabezpečujeme prípravu nehnuteľnosti, inzerciu, obhliadky, právny servis, pomoc s financovaním i samotný prevod na katastri a služby spojené s odovzdaním nehnuteľnosti.

Zároveň vieme za dohodnutých podmienok kúpiť aj vašu nehnuteľnosť do vlastníctva realitnej kancelárie. V tomto prípade máte svoje peniaze rýchlejšie ako pri klasickom predaji. Vyhnete sa totiž inzercii, obhliadkam či čakaniu na schválenie úveru kupujúcemu.
Kúpa


Snívate o novej nehnuteľnosti podľa vašich predstáv? V našej ponuke nájdete štandardné nehnuteľnosti, ale aj úplne nové byty, ktoré len teraz prešli rekonštrukciou a môžete v nich bývať úplne prví.

Dajte nám vedieť, čo hľadáte, a my vám pošleme aktuálnu ponuku čerstvo prerobených bytov alebo ďalších nehnuteľností podľa vašich požiadaviek.


Napíšte nám

KúpaPrenájom

Prenájom


Realitná kancelária APARTIM poskytuje aj servis pri investičných bytoch určených na ďalší prenájom. Nehnuteľnosť kúpenú v štádiu holobyt vieme prebrať, zariadiť, upratať a sprostredkovať nájom.

K výberu nájomníkov pristupujeme veľmi citlivo. Preferujeme dlhodobé nájmy a zabezpečujeme potrebný servis.


Napíšte nám

Rekonštrukcie

Naša realitná kancelária sa zameriava na nehnuteľnosti v pôvodnom stave. Za férovú trhovú cenu, na základe analýzy, ich nadobudneme do nášho vlastníctva, zrekonštruujeme a ponúkneme na realitnom trhu. Záujemcovia oceňujú, že byt je prerobený, nový, moderný. Sú odbremenení od problémov spojených s rekonštrukciou a bývajú v prerobenom byte ako prví.

Dizajn

Ako pripraviť nehnuteľnosť do inzercie? Základom je uprataný priestor, ktorý pôsobí svetlým a vzdušným dojmom. Textílie, dekorácie, kvety vzbudzujú dojem, že ide o príjemné miesto na život a kupujúci si má predstaviť, že ide o jeho vysnívaný domov. Preto dbáme na kvalitnú prípravu nehnuteľnosti na predaj a už roky praktizujeme home staging.

Marketing

Kliknutie na inzerát na internete je dôležitý moment, v ktorom si záujemca urobí prvý dojem a v rýchlo sa rozhodne, či inzerát zatvorí alebo číta ďalej. Preto musí byť obsah inzerátu spracovaný kvalitne – prehľadný text s dôležitými informáciami, profesionálne fotografie, pôdorys, video alebo 3D obhliadka. Samozrejme, nepodceňujeme inzerciu na tých správnych miestach.

Úvery

Na kúpu nehnuteľnosti treba finančné prostriedky. Väčšinou to záujemcovia riešia kombináciou vlastných úspor a hypotekárnym úverom.


Realitná kancelária APARTIM spolupracuje s finančnou poradkyňou Martinou Štefanovičovou z hypotekárneho centra KAMAPRO, ktorá disponuje informáciami o aktuálnych ponukách bánk a dokáže podľa situácie klienta vybrať vhodný produkt.

Máte záujem o hypotekárne poradenstvo?

Overený člen Združenia realitných kancelárií Slovenska

Realitná kancelária APARTIM s.r.o. pôsobí na realitnom trhu od roku 2004. Vznikla na základe bohatých skúseností v oblasti realitnej činnosti ako aj hypotekárneho poradenstva. Ponúkame Vám odborné znalosti maklérov, zodpovedný prístup, priateľsku atmosféru a záruku serioznej a bezpečnej realizácie obchodu. Zabezpečíme Vám kompletný právny servis, hypotekárny úver, inzerciu nehnuteľnosti a ostatných náležitostí spojených s kúpou, predajom alebo prenájmom nehnuteľnosti.

Taktiež sa zaujímame o výkup nehnuteľností v Bratislave. Odkúpime akúkoľvek nehnuteľnosť, aj zadĺženú. Rýchlo a diskrétne, za najvýhodnejšiu cenu.

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.